BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Erdoğan'ın yürüdüğü 22 Mayıs 2016 günü oturduğu koltuğu, bir yıl bir gün sonra Tayyip Erdoğan'a iade eden Binali Yıldırım'ın yaptığının bir benzeri dünyada var mı bilmiyorum. Ama böylesi asil bir davranış Türkiye'de görülmüş şey değil!
Oğuz Güven vicdansız olabilir ama o bir suçlu değil! Oğuz'u attığı başlıktan ötürü hapsedenler, Türkiye'ye büyük bir kötülük yaptıklarının farkında değil. Oğuz'u attığı başlık nedeniyle, "terör propogandası" yapmakla suçlamak, dünyada görülmüş şey değil.
Oğuz Güven, Nedim Şener, vicdan ve vicdansızlık! Oğuz Güven gözaltına alınınca, gazete yönetimi "Cumhuriyet'e abluka sürüyor" manşeti ile yayın yaptı gün boyunca.
Kılıçdaroğlu'nun koltuğuna yürümenin yolu Muharrem İnce'yi bu saatten sonra durdurabilecek tek bir güç var CHP'de. "Güç birliği" gibi görünse de, Deniz Baykal'la kolkola girmesi, ya da girecek olması, Muharrem Bey'e güç kaybettirmekten başka bir işe yaramaz.
Süleyman Özışık'la ettiğimiz büyük yemin! Önce, tarafsız, yalansız, dosdoğru yayıncılık yapacağımızı konuştuk Süleyman'la. Yıkılmayacağımıza dair söz verdik. Sonradan aynaya baktığımızda, yüzümüze her türlü çirkinliğin yansımaması için daima dikkatli olduk.
Tuncay Özkan ve Selahattin Demirtaş'ın elindeki kir! Siyasetinde sahici kelimeler olmayan, teröre ve teröristlere karşı sahici cümleler kuramayan Selahattin Demirtaş, aynı türkünün değişik bir versiyonunu söylemiş Tuncay Özkan'a...
'Kibir borsası'nda da temizlik yapılacak mı? "Kibir borsası"nda her gün değer kaybedenler Erdoğan'ın etrafından temizlenmeyecek mi? AK Parti'nin verdiği güçle mevki ve makamını perçinleyenler...