BIST 1.342
DOLAR 7,88
EURO 9,39
ALTIN 458,22
GÜNCEL

Gurme market ağını genişletmeye devam ediyor 

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, Gurme market ağını genişletmeye devam ettiğini duyurdu.

İstanbul’daki Kâğıthane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı’nın katılımıyla gerçekleşen törenle kapılarını açarak müşterileriyle buluştu. 

Toplam 788 metrekare alana sahip olan Kâğıthane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, balık ve deniz mahsullerinden kasap ürünlerine, yöresel ve ithal peynirlerden şarküteri ürünlerine, yaş meyve – sebzeden unlu mamullere kadar tüm ürünleri, reyonlarından müşterileriyle buluşturduğunu duyurdu.  

CarrefourSA konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Mahzen ve meyve suyu reyonlarının yanı sıra Kâğıthane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, vegan, glütensiz, diyabet ya da organik ürünlerle beslenmeyi tercih edenlere de yönelik reyonlarıyla öne çıkıyor. Alo Sipariş hizmeti ile 3 kilometrelik bir alandaki evlere ücretsiz servis sunuluyor.Kâğıthane Porta Vadi Gurme CarrefourSA, Forum İstanbul Lezzet Arası’nda kurulan merkezi mutfakta CarrefourSA’nın profesyonel şefleri tarafından hazırlanan Türk mutfağındaki lezzetlerden sandviç çeşitlerine, salatalardan ızgaralara kadar güvenilir, sağlıklı ve taze hazır yemeklere de reyonlarında yer veriyor.” ifadelerine yer verdi. 

Gurme marketlerinin, tasarım, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş imkanı olmak üzere üç özelliğiyle öne çıktığını belirten CarrefourSA, “Bu üç özellikle damak tercihleri doğrultusunda farklı lezzetleri deneyimleyen ve bu lezzetleri Türkiye’de arayan müşterilere vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuluyor. CarrefourSA, müşterilerine damaklarındaki alıştıkları tatlara, Gurme marketleriyle hayat katıyor.” açıklamasını yaptı. 

Yorumlar
ÇOK OKUNANLAR