eposta yazdır zoom+ zoom-

Kıdem tazminatı son durum Binali Yıldırım açıkladı

Kıdem tazminatı son durum Binali Yıldırım açıkladı

Kıdem tazminatında neler değişecek kıdem tazminatı son durum ne sorusunun yanıtı milyonlarca işçi tarafından merak ediliyor. Kıdem tazminatıyla ilgili Binali Yıldırım son dakika açıklama yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-06-2017 13:19 - Güncelleme: 06-06-2017 13:19

Kıdem tazminatında neler değişecek kıdem tazminatıyla ilgili yeni düzenlemede neler olacak sorusu milyonlarca işçi tarafından merak ediliyor.

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti grup toplantısında kıdem tazminatına yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, konuşmasında "Çalışanların hiçbirinin kazanılmış haklarına helal gelmesine izin vermeyiz. Buna kıdem tazminatı da dahil" dedi.

KIDEM TAZMİNATI AÇIKLAMASI

Yıldırım şu açıklamalarda bulundu: ''Çalışma hayatının iyileştirilmesi için her türlü tedbiri alan iktidar AK Parti iktidarıdır. Gerek kıdem tazminatı, gerek çalışma hayatıyla ilgili alacağımız tüm kararları olgunlaştırmadan önce mutlaka sosyal taraflarla bir araya geliriz. Onlarla uzlaşma yolunu sonuna kadar sürdüreceğiz. Çalışanlarımızın hiçbirinin kazanılmış hakkına halel gelmesine izin vermeyiz. Buna kıdem tazminatı da dahil. Çalışanlarımız merak etmesinler. Bu ve benzer tezviratlara itibar etmesinler''.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Kıdem tazminatı son durum Binali Yıldırım açıkladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Taşeron Güvenlik 08 Haziran 2017 18:59 Sayın Başbakanım biraz adaletiniz varsa taşerona kadro sözünde durursunuz ... sizlere güvendik Akp ye oy verdik ... verdiğimiz oylara pişman etmeyin ayrıca kıdem tazminatları hesaplansın herkesin hesabına yatsın ...millet borçlu borç batağındayız .Bizleri şirket belasından kurtarın çalıştığımız kurumların bünyesine geçelim ... Saygılarımla

    CEVAP YAZ 1 10

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2020 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro