BIST 1.776
DOLAR 12,37
EURO 14,01
ALTIN 713,05
GÜNCEL

'Tatlı dille vurgun' skandalı! Müge Anlı'ya çıktı savunmaları pes dedirtti

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına çıkan, günlerdir işlenen 'tatlı dille kadınları ikna edip paralarını dolandıran' ve Akkuşlu Cüneyt olarak bilinen Cüneyt Demiral'dan olay savunma...

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında izleyenlere 'saç baş yoldurtan' bir konu ekranlara getirildi. Geçtiğimiz günlerde 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra sosyal medyadan tanıştığı Akkuşlu Cüneyt Demiral'a paralarını kaptıran Safiye Çallı'nın programa başvurmasıyla gündeme gelen 'hikaye' gibi olayın baş 'kahramanı' Akkuşlu Cüneyt olarak tanınan yerel şarkıcı Cüneyt Demiral stüdyoda canlı yayına konuk oldu. Dünkü programa telefonla bağlanan ve rahat tavırlarıyla Müge Anlı'ya söyledikleriyle adeta sinir krizi geçirten Cüneyt Demiral için stüdyoya 'dolandırıcılık' iddialarıyla telefon yağdı. 

2 evi sattırıp parasını yedi! Canlı yayında yüzleştiler

Facebook’tan tanıştığı türkücü tarafından dolandırıldığını iddia eden Safiye Çallı, Müge Anlı ve ekibine başvurdu. 25 yıllık evliliğinden bir oğlu olan Safiye Çallı, 15 yaş küçük türkücü sevgilisine evlenme vaadiyle Ankara ve Ordu'daki iki evinin parasını kaptırdığını söyledi. 

Müge Anlı TDK'dan 'Jigolo'nun tanımını okudu

Dünkü canlı yayında gerçekeleşen telefon bağlantısında Müge Anlı, TDK’dan “Jigolo” tanımını okuyarak “Bu işi mi yapıyorsunuz?” sorusunu yönelten Akkuşlu Cüneyt, bugünkü canlı yayında stüdyoya geldi ve Safiye Çallı ile canlı yayınında yüzleşti. 

Soğukkanlı ve rahat tavrıyla hem babasını hem de Müge Anlı'yı çileden çıkardı

Türkücü tarafından dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı'ya başvuran Çallı 25 yıllık evliliğini bitirdikten sonra tekrar evlenmek istedi. Ankara ve Ordu'daki evlerini satarak Cüneyt'e araba alan Safiye Çallı programın son bölümünde gözyaşlarına boğulmuştu. Akkuşlu Cüneyt olarak tanınan Cüneyt Demiral, bugün stüdyoda soğukkanlı tavrı ve rahatlığıyla  Müge Anlı'yı ve stüdyoya gelen babasını çileden çıkardı.