BIST 1.418
DOLAR 9,36
EURO 10,90
ALTIN 532,86
GÜNCEL

İntikam elbisesi olay oldu bakın daha önce o elbiseyi kim giymiş! "Gelmiş geçmiş en güçlü intikam elbisesi"

FOX TV Yasak Elma 115. bölümünde 'İhanetin bedeli' hashtag'i ile Twitter'da TT oldu! Hem Ender hem de Yıldız'ın 'intikam' sahneleri sosyal medyada defalarca paylaşıldı. Reyting rekorları kıran dizide Yıldız'ın 'intikam' yemeğindeki 'Lady Diana' elbisesi olay oldu.

FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Yasak Elma son bölümündeki 'ihanetin bedeli' temasıyla sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın 115. bölümünde Doğan'la yakınlaşmaya başlayan Ender büyük bir şok yaşadı. Doğan'ın evine giden Ender, karşısında Doğan'ın eşi Arzu'yu buldu. Dizinin son bölümünde dikkat çeken ve sosyal medyada ön plana çıkan bir diğer detay da Yıldız'ın 'intikam' rüzgarı estirdiği akşam yemeğinde giydiği siyah elbisesi ve inci kolyesi oldu. Elbise, Lady Diana'nın eşi Prens Charles'ın ihaneti karşısında tercih ettiği 'intikam elbisesi'nin aynısı olmasıyla dikkat çekti. 

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma 11 Ekim Pazartesi akşamı 115. bölümüyle ekrana geldi.

Yasak Elma dizisi son bölümüyle reytingleri bir kez daha salladı!

Türkiye-Letonya maçına rağmen en çok izlenen dizi!

Dizinin yapım şirketi Med Yapım, remi Instagram hesabından paylaşım yaparak, dün akşam gerçekleşen Türkiye-Letonya maçına rağmen dizinin reyting sıralamasında 2. olduğu ve en çok izlenen dizi olarak reyting rekoru kırdığını duyurarak, seyirciye teşekkür etti.