BIST 1.418
DOLAR 9,35
EURO 10,89
ALTIN 531,76
GÜNCEL

İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli evlendi! Gelinlik sosyal medyada çok konuşuldu! İşte düğünden fotoğraflar

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi görkemli bir düğünle nikah masasına oturan çift hayatlarını birleştirdi. Sosyal medyaya yansıyan düğün karelerinin ardından sosyal medyada Yasemin Şefkatli'nin güzelliği dilden dile dolaşırken, gelinlik tercihi ile eleştirildi.

Geçtiğimiz yıl aile arasında sade bir nişan töreniyle nişanlanan ve pandemi sebebiyle düğünlerini erteleyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, sonunda muradına erdi. İdo Tatlıses ile nişanlısı Yasemin Şefkatli evlendi. Çift, Beşiktaş'taki bir otelde evlenerek, hayatlarını birleştirdi. Tatlıses ve Şefkatli, görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. 550 kişinin davetli olduğu düğüne ünlü isimler akın ederken, sosyal medyaya yansıyan karelerle ilgili en çok gündeme gelen konu ise Yasemin Şefkatli'nin güzelliği ve seçtiği gelinliği oldu. Çok güzel bir gelin olduğu yönünde yorumlar yapılan Yasemin Şefkatli gelinlik tercihi ile sosyal medyada adeta yerden yere vuruldu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in kıydığı nikahta Nejdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahidi oldu.

Çift, nikah öncesi aileleriyle birlikte objektif karşısına geçti.

Aile pozu

 Ayşegül Şarlı, Sinan Şefkatli, Yasemin Şefkatli, İbrahim Tatlıses, İdo Tatlıses ve Derya Tuna mutluluk pozu verdi.