BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
YAZARLAR

FETÖ postuna bürünen Aziz Nesin'in 'aptal' oğlu!

İnsanların kafatasını kadeh yapıp içinde kan içmeye meyilli bir terör örgütünü masumlaştırmaya çalışan biri için "aptal" demek çok hafif kalıyor farkındayım. Ama ahlâkım fazlasına müsade etmiyor üzgünüm.

Aziz Nesin'in "aptal" oğlu Ahmet Nesin,  FETÖ'cü teröristleri aklamak için çığlık atıyor.. 

"Katil deliği"ndeki FETÖ'cülerin salıverilmesi için yazdığı yazıda, parmaklıkları yumrukluyor Ahmet Nesin.. 

"Darbeci darbe tamamlanmadan cinayet işlemez" diyor!

FETÖ'nün derisine bürünmüş belli.

İnsanların kafatasını kadeh yapıp içinde kan içmeye meyilli bir terör örgütünü masumlaştırmaya çalışan biri için "aptal" demek çok hafif kalıyor farkındayım. Ama ahlâkım fazlasına müsade etmiyor üzgünüm.

Diyor ki:

"(...) 15 Temmuz darbe girişimi gecesi darbe girişimcilerinin cinayet işlediği haberi başından itibaren bana asılsız gibi geldi.  (...) Darbe girişimcisi, başarısız olursa sadece girişimden yargılanır ve çok fazla ceza almaz. (...) Ancak silah kullanır ve cinayet işlerse her şey değişir, artık bütün kozlar karşı darbecinin elindedir."

Başına geçirdiği FETÖ postuyla, hırıltılar çıkararak ileri geri konuşan ve yazan Ahmet Nesin'in "demir kafesler"in ardındaki katilleri bu denli sahiplenmesi, anlaşılmaz bir tutum değil. 

Bir diz çökenin yapması gereken tek şey diz çökmektir. 

Ahmet Nesin yapması gerekeni yapıyor!

FETÖ'ye dizini kırdırmış bir kere!

"APTAL AHMET"E UYMA KEMAL BEY!

Kemal Kılıçdaroğlu, "birlikteydiler" diyor ya hep. Birlikteydiler doğru, hatta "bir"diler  Ecevit'le, Demirel'le, Özal'la, Türkeşle... bir oldukları gibi.  

FETÖ, dünyayı kendine ait kılmak için plân yaptı yıllarca. Türkiye'yi çalmak da vardı "hain plân"ları arasında. Tayyip Erdoğan bunu farketti ve FETÖ dünyasıyla kendi dünyası arasında kalın bir duvar örmeyi bildi.

FETÖ'ye karşı korkudan tizlenmiş bir ses tonuyla konuşmadı Tayyip Erdoğan. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da çok iyi biliyor ki, FETÖ'yü bir daha nefes alamayacak hale Tayyip Erdoğan getirdi.

"Kontrollü darbe" saçmalığına  her bir şeyi bildiği halde devam ediyor.

 "Aptal Ahmet"in yolu yol değil Kemal Bey!

Gezici Murat bile bunu gördü ve "amman ha..." diyor...

Şu "kontrollü darbe" safsatasından vazgeçen artık!

AHMET HAKAN ŞEYMA SUBAŞI'NA NİYE SARDI?

Hürriyet okurları kalbinin içindekileri bilse, Şeyma Subaşı'na saran Ahmet Hakan'ı bırakın okumayı, bir daha yüzüne bakmaz. 

Ne var Ahmet'in kalbinin içinde?

Acun var!

Acun'a olan hıncı var! 

Acı veren bir Acun nefreti var Ahmet'in kalbinin içinde...

Şeyma Subaşı'na durduk yere saran  bu linkin altında.

Tıklayın lütfen!

Yorumlar