BIST 1.557
DOLAR 7,48
EURO 9,03
ALTIN 441,85
ÖĞRETMEN

Cansel'e tecavüzün ardından Mersin'de öğrenciye taciz!

MERSİN'de liseli öğrenciye taciz skandalı... Cansel Buse Kınalı'ya tecavüz skandalının ardından yine bir lisede mide bulandıran bir taciz vakası yaşandı. Okula geç kalan B.K.'ya, müdür yardımcısı "Bu bacaklarla otobana çık" dedi.

TARSUS Cengiz Topel Anadolu Lisesi'nde, müdür yardımcısının, okula geç kalan bir kız öğrenciye "Bu bacaklarla otobana çık" dediği öne sürüldü. Öğrenci ve ailesi savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre, Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi'nde okuyan 16 yaşındaki B.K. okula geç kaldı. B.K. bu sırada beden eğitimi öğretmeni H.A. tarafından kendisi gibi geç kalan öğrencilerle okul bahçesini temizlemeye gönderildi.

Kapıda Müdür Yardımcısı M.E.Y. ile karşılaşan B.K. devamsızlığı çok olduğu için rapor alacağını söyledi. Bunun üzerine Müdür Yardımcısı M.E.Y. velisini çağırmasını istedi. Ancak iddiaya göre B.K. tam giderken, M.E.Y. öğrenciye dönerek, "Şu bacaklara bak, otobana çık" dedi. Bu sözler üzerine ağlamaya başlayan B.K. sinir krizi geçirdi.

MÜDÜR YARDIMCISI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

İddiaya göre Müdür Yardımcısı E.Y. ile kız öğrenci B.K. arasında geçen bu konuşmaya bahçede temizlik yapan öğrenciler, E.K., C.K., M.K. da şahit oldu. M.E.Y.'nin sürekli öğrencilere hakaret ettiğini belirten B.K., Tarsus Çocuk Büro Amirliği'ne giderek ifade verdi. B.K.'nın ailesi ise Müdür Yardımcısı M.E.Y. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

"AKŞAM CANSEL'E ÜZÜLDÜK SABAH BAŞIMIZA BU OLAY GELDİ"

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Cansel K. olayını vurgulayan B.K.'nin abisi M.A.K. "Akşam Kayseri'de intihar eden Cansel'e üzüldük, sabah bu olayla karşılaştık. Okula giden kızlarımızı aşağılayarak hayat kadını yerine sokan bu eğitimci umarız ceza alır" dedi.

Yorumlar
ÇOK OKUNANLAR