BIST 1.533
DOLAR 7,43
EURO 9,04
ALTIN 440,34
GÜNCEL

Barışalım diye çağırdığı eşini feci şekilde öldürdü! Cani koca ailesini arayıp gelin cesedinizi alın dedi

BÜYÜKÇEKMECE'de iki çocuk annesi boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürüldü. 'Barışalım' deyip araziye götürdüğü kadını öldüren cani, telefonla arayarak 'Gelin cesedinizi alın' deyip ortalıktan kayboldu.

Olay dün 23.00 sıralarında Büyükçekmece'de meydana geldi. 33 yaşındaki Derya Aslan, 15 yıl önce Sami Aslan ile evlendi. Bu evliliklerinden biri erkek 2 çocukları oldu. Ailesinin anlattığına göre, evliliği boyunca şiddet gören genç kadın zaman zaman boşanmak istese de çocukları için evliliğini sürdürdü.

Ancak şiddet sona ermeyince boşanmaya kesin karar veren iki çocuk annesi kadın, yaklaşık 2 ay önce Esenyurt'ta yaşayan ailesinin yanına döndü. Genç kadın, kocasının yanındaki çocuklarını bu süre içinde göremedi. 

Tek kurşunla başından vurdu, kaçtı

Otomobiliyle dün akşam eşinin yaşadığı eve gelen 33 yaşındaki Sami Aslan, barışmak istediğini söyledi. Hem konuşmak hem de çocuklarını görmek isteyen kadın, boşanmak istediği eşiyle birlikte evden ayrıldı. Sami Aslan, eşini Büyükçekmece'de boş bir araziye götürdü. Burada genç kadını başından tek kurşunla vurarak öldürdü, daha sonra da olay yerinden kaçtı.

Ağabeye "Gelin cesedinizi alın" dedi

Sami Aslan daha sonra kadının ağabeyini arayarak "Gelin cesedinizi alın" dedi. Büyük şok yaşayan aile durumu polise haber verdi. Polis ekipleri cesedin bulunduğu noktaya giderek incelemelerde bulundu.