BIST 1.106
DOLAR 7,24
EURO 8,52
ALTIN 454,34
GÜNCEL

Altın güne nasıl başladı? 13 Temmuz Pazartesi gram altın ne kadar oldu?

13 Temmuz Pazartesi gram altının fiyatı ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatları artacak mı? Cumhuriyet altının fiyatı ne kadar? Altının yükselişi devam edecek mi?

13 Temmuz altın fiyatları Pazartesi günü yani haftanın ilk işlem gününde en çok merak edilip takip edilen ekonomik göstergeler arasında yer alıyor. Peki, bugün gram ve çeyrek altın fiyatları ile yarım altın ve Cumhuriyet altını fiyatları ne kadar, kaç TL? Altın fiyatları yükselecek mi? İşte, uzaman yorumu ve 13 Temmuz son dakika altın fiyatları…

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Gram altın fiyatları 13 Temmuz Pazartesi güne yatay yönlü seyirle başladı. Bigpara.com’da saat 08.00’de kaydedilen verilere göre gram altın fiyatları 398 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Çeyrek altın fiyatları 13 Temmuz Pazartesi günü tıpkı gram altın fiyatları gibi güne yatay yönlü seyirle başladı. Saat 08.00’de bigpara.com’da kaydedilen verilere göre çeyrek altın fiyatları 647 lira alış ve 656 lira alış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

ALTIN FİYATLARI YÜKSELECEK Mİ?

Biz Finansal Danışmanlık Kurucu Ortağı Murat Özsoy, “Altında yeni rekor gelir mi?” sorusunu bigpara.com’a yanıtladı. Özsoy’un cevabı şu şekilde:

Panik havası yaratacak türde beklenmedik, olumsuz bir haber akışı olmadığı takdirde altının ons fiyatında şu an için kısa vadede yeni bir rekor denemesi pek olası görünmüyor. Şu anda yatay bir seyirde ilerlemesini ve piyasadaki risk iştahının hangi yöne evrileceğini takip ederek gelişmeler sonucunda yön belirlemesini bekliyoruz.

Cumhuriyet Altını

2.591,10

2.613,50

Yarım Altın

1.295,80

1.312,00

Yorumlar
ÇOK OKUNANLAR