BIST 1.776
DOLAR 12,37
EURO 14,01
ALTIN 713,05
GÜNCEL

34. Best Model yarışmasında skandal! Erken Özerman'a hangi erkek masaj yapmak ister?

34. Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli Elmas Yıldız, birincinin yarışmadan önce belli olduğunu iddia etti. Yıldız, organizasyon sorumlusunun erkek yarışmacılara ‘Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?’ şeklinde mesajlar attığını ve olumsuz cevaplar karşılığında ‘Yarışmada görürsün’ dendiğini ileri sürdü.

34. Best Model Türkiye Yarışmasının finalistleri 12 Ekim gecesi Taksim'deki bir otelde gerçekleşen bir gala ile belli oldu. Gökay Kalaycıoğlu ve Ece Gürsel'in sunuculuğunu yaptığı gecede kazanan modellere taçları takdim edildi. Yarışmada Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçildi. Sosyal medyada yarışmaya ilişkin çok konuşulacak bir skandal yayıldı. İsmi güzellik yarışmalarıyla bütünleşen ünlü organizatör Erkan Özerman ile ilgili dudak uçuklatan bir iddia ortaya atıldı.

Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli Elmas Yıldız, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, birincinin yarışmadan önce belli olduğunu iddia etti. 

 ‘Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?’

Yıldız, organizasyon sorumlusunun erkek yarışmacılara ‘Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?’ şeklinde mesajlar attığı ve olumsuz cevaplar karşılığında ‘Yarışmada görürsün’ dendiğini ileri sürdü.

"Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı"

Programa telefonla bağlanan Best Model yarışmacılarından Barış Arslan, söyledikleri ile Elmas Yıldız'ı destekledi:

"Hem Organizatör Aydın Bey'in Elmas'a söyledikleri doğru hem de ben o ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu tamamen doğru. Bizzat kulaklarımla duydum bunları. Telefonda mesajlaşılarak bana bunlar söylendi. Elmas konusu yüz yüze konuşuldu. Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar aynı kişinin üst üste derece aldığı...Ben şok oldum sahnede. "