yandex izleme resmi
0
Anasayfa » Emekli » Torba yasası 2014 intibak haberleri- intibak yasası torba yasa 21/02/2014

Torba yasası 2014 intibak haberleri- intibak yasası torba yasa 21/02/2014

Torba yasası 2014 intibak haberleri- intibak yasası torba yasa 21/02/2014
Torba yasası 2014 intibak haberleri- intibak yasası torba yasa 21/02/2014. Torba yasa emeklilere intibak zammı. İntibak yasası son durum gelişmeleri. Torba yasa intibak yasası son durum.
editor@internethaber.com Haberleri
Eklenme Tarihi: 21-02-2014 11:46:00 | Güncelleme: 27-11-2015 13:02:07

MEMURLAR- Torba yasası 2014 intibak haberleri- intibak yasası torba yasa 21/02/2014. Torba yasa emeklilere intibak zammı. İntibak yasası son durum gelişmeleri. Torba yasa intibak yasası son durum.

Emeklilerle ilgili tüm haberler BURADA!

MİLYONLARI İLGİLENDİREN TORBA AÇILIYOR! İŞTE TÜM MADDELER!

Milyonlarca kişi torba yasa tasarısına kilitlendi. Başbakanlık'a gönderilen çalışma hayatı ve sosyal güvenlikle ilgili tasarının içeriği büyük merak konusu oldu. Birçok kesim beklenti içerisinde.

HERKES BEKLEMEDE

2000 yılı ve sonrasında emekli olanlar intibak, Bağ-Kur ve Genel Sağlık Sigortası borçluları af, 4/C'liler kadro, akademik personel zam, üniversite mezunu işçiler memurluk, işsiz iş ve meslek danışmanları atama, taşeron işçiler haklarının iyileştirilmesini istiyor, bu yöndeki düzenlemelerin de tasarıda olmasını bekliyor. Ayrıca doğum teşviği paketinin de torba yasa tasarısında yer aldığı konuşuluyor.

KAMUYA 12 BİN YENİ PERSONEL ALINACAK!

BAŞBAKANLIK'TA

Ancak her şey, tasarının içeriğinin açıklanmasıyla netlik kazanacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, önceki gün yaptığı açıklamada, torba yasa tasarısını Başbakanlık'a gönderdiklerini söylemişti.

MECLİS'E GELECEK

Ancak Çelik, tasarıda nelerin olduğu hakkında bilgi vermemişti. Milyonların merak ettiği tasarının içeriğinin, Bakanlar Kurulu'nda imzalanmasının ardından açıklanacağı belirtiliyor. Torba tasarı, Bakanlar Kurulu'nda imzaya açıldıktan sonra Meclis'e sevk edilecek.

BAKAN NE DEMİŞTİ?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, önceki gün şu açıklamayı yapmıştı: "Biz taslağı Başbakanlık'a gönderdik. Son bir değerlendirme Başbakanlık'ta tekrar yapılacak. Ondan sonra Genel Kurul'a, komisyonlara gelir ama Meclis takvimi çerçevesinde muhalefet partileri ile uzlaşma olursa ki onu da deneyeceğiz, kısa süre içinde netice alma imkanı olursa seçimden önce olur. İçerikle ilgili bir şey söylemeyi doğru bulmuyorum. Meclis'e sevk edildiği andaki tablo doğru olandır."

YORUM YAZIN Torba yasası 2014 intibak haberleri- intibak yasası torba yasa 21/02/2014 Haberine yorum yapın
Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve Soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 0 YORUM