eposta yazdır zoom+ zoom-

TEOG Türkçe - Matematik - Din Kültürü soruları nasıldı? İlk yorumlar bomba

TEOG Türkçe - Matematik - Din Kültürü soruları nasıldı? İlk yorumlar bomba

Binlerce öğrenci adayı bugün TEOG sınavına girdi. Bugün TEOG sınavında Türkçe - Matematik ve Din Kültürü soruları vardı. Peki TEOG sınav soruları nasıldı öğrenciler ne diyor? Detaylar haberimizde.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-04-2017 11:54 - Güncelleme: 26-04-2017 11:54

Binlerce adayın liseye geçiş için girmesi gereken sınav olan TEOG bu yıl 26 Nisan tarihinde yapıldı. Türkçe - Matematik ve Din Kültürü sınavına giren adaylar yarın Fen - İnkılap ve Yabancı Dil sınavına girecek. Peki sınav soruları nasıldı?

TEOG sınav soruları yarın eba.gov.tr'den açıklanacak. Binlerce aday bu sınav sorularını heyecanla beklerken sosyal medyada konuyla ilgili birçok yorum yapıldı. Peki bu yıl hangi sınav soruları zordu? 

TEOG sınavda babaanne sorusu damga vurdu. Twitter'da bazı kullanıcılar bununla ilgili tweet attı. TEOG sınavda en çok öğrenciler matematik dersinde zorlandı. Kimi sınavın zor geçtiğini söylese de kimileri de full çektiğini açıkladı. İşte Twitter'dan atılan o yorumlar:

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN TEOG Türkçe - Matematik - Din Kültürü soruları nasıldı? İlk yorumlar bomba haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro