eposta yazdır zoom+ zoom-

Tayyip Erdoğan'ın dershanelerle ilgili son kararı!

Tayyip Erdoğan'ın dershanelerle ilgili son kararı!

Dershaneler kapatılacak mı, kapatılmayacak mı? Dershane sahiplerinin cevabını merakla beklediği bu sorunun cevabı, bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-10-2012 17:21 - Güncelleme: 08-01-2016 10:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dershaneleri kapatmaya kararlı. Erdoğan, bu kararlılığını bugün İstanbul'da bir hastanenin açılışında net bir şekilde ortaya koydu. 

Özellikle Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen dershane sahiplerinin tepkisi vardı Erdoğan'a.. Başbakan tepkilere karşı sert konuştu:

 

“Kusura bakmasınlar,  birileri daha fazla para kazansın diye vatandaşımızın sömürülmesine göz yumamayız.”

BAŞARIYI BÖYLE YAKALACAĞIZ

Başbakan Erdoğan, dershane sahiplerine "Herkes bu karara uyacak!" mesajı verirken, devletin bu dershanelere öğrenci göndereceğini bir kez daha hatırlattı. "Sen bizi yatırımdan kurtarırsın biz de sana öğrenci göndeririz. Nedir maliyeti biz sana fazlayısya göndeririz. Devlet milet el ele başarıyı yakalarız" diyen Erdoğan, dershanelerin bir sonraki eğitim yılında kapatılacağını vurguladı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Tayyip Erdoğan'ın dershanelerle ilgili son kararı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro