eposta yazdır zoom+ zoom-

Taşeron işçilerin kadroya geçme tarihi Bekir Bozdağ'dan son açıklama

Taşeron işçilerin kadroya geçme tarihi Bekir Bozdağ'dan son açıklama

Taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek son dakika gelişmesi yaşanıyor. Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ taşeron işçilerin kadroya geçilmesiyle ilgili son bilgiler verdi. Taşeron işçilerin kadroya geçmesi 20 Kasım güncel bilgiler haberimizde.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-11-2017 15:25 - Güncelleme: 20-11-2017 15:25

Taşeron işçilere kadro ne zaman verilecek? Başbakan Yardımıcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan geldi.

Bozdağ, Aralık sonu veya Ocak ayı içinde taşeronla ilgili yasanın Meclis'e geleceğini sonuçlandırılacağını söyledi. Bakanlar Kurulu'nun ardından konuşan Bozdağ, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Taşeronla ilgili çalışmalar son noktaya geldi. Başbakanımızın başkanlığında ilgili bakan arkadaşlarımız uzun bir toplantı yaptılar. Daha sonra Başbakanımız bakanlarımıza bazı hususlarda ayrıca durulması talimatı verdi. Onlar da çalışmalarını sürdürüyorlar. Aralık sonu, Ocak ayı içinde taşeronla ilgili yasa Meclis'e gelecek ve sonuçlandırılacaktır."

BAKAN SARIEROĞLU'NDAN TAŞERON AÇIKLAMASI 

Taşeron çalışanlarla ilgili düzenleme uzun süredir hükümetin gündeminde bulunuyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, ilk kez Eylül ayında taşeron düzenlemesinin yıl sonunda bitirileceği yönünde açıklama yapmış, arkasından diğer hükümet üyelerinden de  benzer yönde açıklamalar gelmişti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Taşeron işçilerin kadroya geçme tarihi Bekir Bozdağ'dan son açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 27 Kasım 2017 10:06 ak parti seçime kadar bu konu uzatacak koz olarak elinde tutacak seçime 1 ay kala 4E sınıfı altında alacak..daha sonra tekrar 4E sorunu çözmek için ikinci kozunu masa vuracak yani oy oy oy..sorun temeli bu .Allah sabır versin çalışanlara ..

    CEVAP YAZ 0 2

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro