eposta yazdır zoom+ zoom-

Şube müdürlüğü sınav giriş belgesi TIKLA!

Şube müdürlüğü sınav giriş belgesi TIKLA!

29 Aralık 2013Pazar günü yapılacak olan şube müdürlüğü sınavı giriş belgesleri ÖSYM'nin resmi sitesinde erişime açıldı. Belgenize T.C numaranızı kullanarak ulaşabilirsiniz...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-12-2013 15:22 - Güncelleme: 08-01-2016 07:19

Adayların sınava girebilmesi için sınav giriş belgesi gerekmektedir. Sınava girecek adaylar aşağıdaki maddelere dikkat etmelidirler.

DUYURU

(19 Aralık 2013)

2013 Milli Eğitim Bakanlığı Görevde YükselmeYazılı Sınavı

(2013- MEB GYS): Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi

 2013 Milli Eğitim Bakanlığı Görevde YükselmeYazılı Sınavı (2013-MEB GYS), 29 Aralık 2013tarihinde yapılacaktır. Sınava başvuran adayların,sınavlara girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

 Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini T.C. Kimlik Numaraları ve adayşifreleri ile 19 Aralık 2013 tarihinde saat 14.00'ten itibaren ÖSYM'nin https://ais2.osym.gov.tr internetadresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayınfotoğrafı bulunacaktır. Belge üzerinde adayın fotoğrafı bulunması zorunludur. Adaylar, bu belgelerininyazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde fotoğraf olmasına özen göstermelidirler. Adaylar internettenedinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır. Belgenin ön ve arka yüzünde ÖSYM'nin belirlediği bilgiler dışında herhangi bir yazı, resim,işaret vb. bulunmamalıdır. Sınava Giriş Belgesi'ni (fotoğraf görünür bir şekilde) yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleriyararlarına olacaktır. Adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir.

Adayların sınava girebilmeleri için Sınava Giriş Belgesinden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlikbelgelerini de yanlarında bulundurmaları zorunludur. Nüfus cüzdanı, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askeri öğrenciler için askeri kimlik belgesi (Bu özel durum, muvazzaf askerler için geçerli değildir.), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Pembe/MaviKartlar özel kimlik belgesi olarak kabul edilir. Bunların dışındaki, sürücü belgesi, meslek kimlik kartları vb. diğer tüm belgeler sınava giriş için geçerli belgeler sayılmayacaktır. Nüfus cüzdanında soğuk damga basılı olmalı, adayın güncel bir fotoğrafı ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalı, pasaportun süresi geçerli olmalıdır. Üzerinde soğuk damga, güncel bir fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaport kabul edilmeyecektir. Bu belgelerini eksiksiz olarak yanında bulundurmayan bir aday, mazereti ne olursa olsun, sınava alınmayacaktır; sınava alınsa bile sınavıgeçersiz sayılacaktır.

Nüfus cüzdanı olmayan veya nüfus cüzdanında T.C. Kimlik Numarası, soğuk damga veya fotoğrafı bulunmayan adayların, kimlik belgesi nedeniyle sınavda bir hak kaybına uğramamaları, mağduriyet yaşamamaları için sınav kurallarına uygun kimlik belgelerini edinerek sınava girmeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

 
ÖSYM BAŞKANLIĞI

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Şube müdürlüğü sınav giriş belgesi TIKLA! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro