eposta yazdır zoom+ zoom-

Sınavsız ikinci üniversite okuma şansı kayıtlar başladı

Sınavsız ikinci üniversite okuma şansı kayıtlar başladı

Sınavsız üniversite ikinci kez üniversite okumak isteyenler başvuru şartları. Sınavsız üniversite nasıl kaydolabilirim, İstanbul Üniversitesi sınavsız üniversite başvuru şartları tüm detaylar internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 11-09-2017 09:53 - Güncelleme: 11-09-2017 09:53

İkinci Üniversite tekrar hayal ettiği bölümü okumak isteyenler için bir umut oldu. YGS'ye girmeyip tekrar ikinci kez üniversite okumak isteyenler "sınavsız üniversite"ye kaydoluyor. Anadolu Üniversitesi'nin kayıtları devam ederken İstanbul Üniversitesi bugün 11 Eylül tarihinde kayıtları başlattı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin 2002 yılında hayata geçirdiği ‘İkinci Üniversite’ programlarına kayıtlar devam ederken talep de her geçen gün artıyor. Kariyerlerini ilerletmek, hayata farklı bir pencereden bakmak ve hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalamak isteyenler için 5 Eylül Salı günü başlayan ve devam eden kayıtlar, 16 Eylül Cumartesi günü sona erecek.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KAYITLAR BAŞLADI

Sınavsız üniversite okumak isteyenlerin kaydolacağı ikinci üniversite kayıtları başladı. İstanbul Üniversitesi'nin bu yıl 11 Eylül'de başlattığı kayıtlar devam ediyor. 6 Ekim'e kadar devam edecek olan kayıtlarda birçok bölüm bulunuyor. 6 lisans ve 6 ön lisans bölümünün bulunduğu İstanbul Üniversitesi'ne yoğun kayıt var.

Lisans programlarında; tarih, coğrafya, felsefe, sosyoloji ve işletme bulunurken önlisans programlarında; sivil hava ulaştırma işletmeciliği yönetimi, hukuk büro yönetimi ve sekreterliği, kültürel miras ve turizm, sağlık kurumları işletmeciliği, sosyal hizmetler ve tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bulunuyor. 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sınavsız ikinci üniversite okuma şansı kayıtlar başladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro