eposta yazdır zoom+ zoom-

PÖH özel harekat sınav sonuçları sorgulama ekranı

PÖH özel harekat sınav sonuçları sorgulama ekranı

POMEM özel harekat sınav sonuçlaır pa.edu.tr sitesinden sorgulamaya açıldı. Polis ozel harekat sinavi sonuclarini TC numarası ile öğreneceksiniz. Özel harekat sınavını kazananlar 1 Haziran 2017'ye kadar POMEM'de olmalı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-05-2017 12:02 - Güncelleme: 11-05-2017 12:02

Polis Özel Haraket sınavı sonuçları açıklandı. Adayların sabırsızlıkla peklediği PÖH sonuçları pa.edu.tr sitesinden sorgulanıyor. 10 bin erkek aday kontenjanlı PÖH kadrosu için POMEM ön başvuruları 28 Nisan'da sona ermiş ve akabinde mülakatlar yani sözlü sınav yapılmıştı.

285 bin gencimizin başvurduğu 19. Dönem POMEM Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı. Adaylar sınav sonuçlarını, Polis Akademisi Başkanlığı'nın www.pa.edu.tr internet sitesinden T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifrelerini girerek öğrenebilecek. Sınav sonuçları hakkında ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacak. Özel Harekat Polis sınav sonuçlarını aşağıdaki linkten sorgulama ekranına ulaşarak öğrenebilirsiniz.


Adayların, eğitimin başlayacağı 1 Haziran 2017 saat 17.00'ye kadar, belirlenen POMEM'lerde hazır bulunmaları gerekiyor. Asıl olarak sınavı kazanan adayların POMEM'e geçici kaydı sırasında eksik belge getiren, intibak eğitimi için bildirilen günün mesai bitimine kadar başvuruda bulunmayan, intibak eğitimi sırasında kendi isteği ile eğitim merkezinden ayrılan veya ilgili mevzuat gereği POMEM öğrencisi olamayacakları sağlık kurulu raporu ile tespit edilen adayların yerine, puan sırasına göre yedek adaylar çağrılacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN PÖH özel harekat sınav sonuçları sorgulama ekranı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro