eposta yazdır zoom+ zoom-

Pamukkale Üniversitesi 19 akademik personel alacak

Pamukkale Üniversitesi 19 akademik personel alacak

Pamukkale Üniversitesi; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Turizm Fakültesi'nde istihdam edilmek üzere farklı ünvan ve görevlerde 19 akademik personel alacağını duyurdu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-04-2018 10:53 - Güncelleme: 02-04-2018 10:53

Devlet Personel Daire Başkanlığı sitesinde yayımlanan ilanda Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuruda: "Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Akademik Değerlendirme Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır" denildi.

Üniversite Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim üyesi ünvanlarında personel alacak. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için; 1 Profesör, İlahiyat Fakültesi için; 8 Doktor Öğretim Üyesi, 2 Doçent, 2 Profesör, Teknoloji Fakültesi için; 1 Doçent, Tıp Fakültesi için; 1 Profesör, 2 Doçent, 1 Doktor Öğretim Üyesi,Turizm Fakültesi için; 1 Profesör alınacak. 

BAŞVURACAK PROFESÖR ADAYLARI İÇİN: Kadroları daimi statüde olup, adayların Öğretim Üyesi Başvuru Formu*, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv AraştırmasıFormu*, Askerlik Belgesi ile birlikte başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, doçentlik belgelerinin onaylıörneklerini, Akademik Değerlendirme Belgesini (Üniversitemiz Akademik Değerlendirme Kurulundan alınacak), yayın listelerini (yayınlardan birisi başlıca araştırma eseri olarak gösterilecektir) bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek rektörlüğe teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURACAK DOÇENT ADAYLAR İÇİN: Kadroları daimi statüde olup, adayların Öğretim Üyesi Başvuru Formu*, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu*, Askerlik Belgesi ile birlikte başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, Akademik Değerlendirme Belgesini (Üniversitemiz Akademik Değerlendirme Kurulundan alınacak), yayın listelerini bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek rektörlüğe teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURACAK DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ ADAYLAR İÇİN: Başvuracak adayların, Öğretim Üyesi Başvuru Formu*, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu*, Askerlik Belgesi ile birlikte başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; Akademik Değerlendirme Belgesini (Üniversitemiz Akademik Değerlendirme Kurulundan alınacak), özgeçmişlerini, diploma suretlerini, bilim doktorluğu veya tıpta uzmanlık belgelerini (veya onaylı suretini), askerlik belgelerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili birimlere teslim etmeleri gerekmektedir.

ONBEŞ (15) GÜN İÇİNDE BAŞVURU YAPMAK GEREKİYOR: Adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Pamukkale Üniversitesi 19 akademik personel alacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro