eposta yazdır zoom+ zoom-

Öğretmenler kot pantolon giyebilecek mi?

Öğretmenler kot pantolon giyebilecek mi?

Katıldığı bir proğramda öğretmenlerin kılık kıyafetleri ile ilgili merak edilen soruları cevaplayan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, öğretmenlerin derslere başörtüsü ve kot pantolonla girmesiyle ilgili açıklamalar yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-09-2013 11:40 - Güncelleme: 08-01-2016 05:40

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, katıldığı bir televizyon kanalında başta öğretmenler olmak üzere birçok soruya cevap verdi. 

Geçtiğimiz günlerde "öğretmenler kendilerine ne yakıştırıyorsa onu giysin" diyen Avcı, "Ayrıca diğer öğretmen arkadaşı kılık kıyafetiyle ilgili diğer öğretmen arkaşını rencide etmez. Başörtüyle ilgili de Danıştay'ın öğretmen başörtü takıyor diye görevine son verilemez kararı vardır bende buna uygun açıklama yaptım." dedi.

KOTLA OKULA GİDİLEBİLİR Mİ?

"Kotla okula gidilebilir mi?" sorusuna Bakan Nabi Avcı; "Öğretmene hangi hakla bunu giyebilirsin diyebilirsin. Bizim toplumun genel geçer kuralları vardır ve öğretmenlerimiz bu kurallara uyarlar. Öğretmenlerimizin kılık kıyafetiyle uğraşmayalım" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Öğretmenler kot pantolon giyebilecek mi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro