eposta yazdır zoom+ zoom-

MHRS tahlil sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

MHRS tahlil sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

MHRS hastane randevu sistemi ile internetten randevu almamızı ve muayene olduktan sonraki tahlil sonuçlarına ulaşmamızı sağlar. MHRS hakkında ayrıntılı bilgi memurhaber.com.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-08-2016 23:42 - Güncelleme: 12-08-2016 23:42

MHRS hastane randevusu nasıl alınır? MHRS tahlil sonuçlarına nasıl ulaşabilirim? MHRS hastane işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde.

MHRS uygulaması yani Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayesinde, doktor randevu işlemlerimizi hastanelere gitmemize gerek kalmadan kolaylıkla yapabiliriz.

MHRS uygulaması sayesinde hastanelerde yapacak olduğumuz birçok işlemi rahatlıkla internet üzerinden gerçekleştirebiliriz. Bu işlemlerden biri ise MHRS laboratuvar sonuçlarıdır. Bu haberimizde sizlere laboratuvar sonuçları hakkında bilgiler vereceğiz. Verecek olduğumuz bu bilgiler sayesinde MHRS tahlil sonuçlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

MHRS TAHLİL SONUÇLARINA NASIL ULAŞABİLİRİM? 

MHRS laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilmeniz için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. MHRS uygulamasına giriş yapabilmeniz için TC kimlik numaranızı ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Ekrandaki istenen bilgi girişlerini gerçekleştirdikten sonra ise, sisteme giriş işleminizi yapınız.

Bu aşamadan sonra muayene olduğunuz hastane bilgilerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde laboratuvar sonuçları öğrenme işleminizi muayene olduğunuz hastanenin sayfası üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. MHRS laboratuvar sonuçları öğrenme işleminin sağlamış olduğu yarar ile her hastanenin laboratuvar sonuçlarına ulaşmak tek çatı altında toplanmıştır. Sizlerde bu sistem üzerinden laboratuvar sonuçlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN MHRS tahlil sonuçları sorgulama nasıl yapılır? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2020 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro