eposta yazdır zoom+ zoom-

Memuru sevindirecek piyango gibi promosyon!

Memuru sevindirecek piyango gibi promosyon!

Üniversite personeline piyango gibi maaş promosyonu geliyor! Türk Sağlık Sen, Erciyes Üniversitesi adına banka ihalesine katıldı ve rekor bir promosyonla Halk Bankası'yla anlaştı. Üniversite personeli 2 bin 350 TL alacak.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-12-2012 10:41 - Güncelleme: 08-01-2016 09:41

Türk Sağlık Sen'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Halk Bankası'nın en yüksek teklifi vererek aldığı promosyon anlaşmasına göre, üniversitenin idari ve akademik personeli kişi başına 2 bin 350 TL alacak.

PROMOSYONLAR NE ZAMAN ÖDENECEK?

3 yıllığına yapılan anlaşma sonucunda, 4 bin 651 personelin alacağı promosyon paraları 1 defada şubat 2013'te peşin olarak ödenecek.

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ücretleri dolayısıyla elde edilecek gelirin çalışanların hakkı olduğunu söyledi. Kahveci, "Bu konuda verdiğimiz uzun mücadeleler sonucunda promosyon paralarının çalışanlara ödenmesini sağladık. Kayseri'de de üniversite şubemiz, çalışanlar adına katıldığı promosyon anlaşmasında çalışanların rekor bir promosyon ücreti almalarını sağlamışlardır." dedi.

Bir seferde peşin olarak alınacak 2 bin 350 TL'nin çalışanların sıkıntılarını gidereceğini belirten Kahveci, "Son zamanlarda promosyon paralarında yaşanan düşüşe rağmen böyle bir rakamın ortaya çıkması çalışanlar adına memnuniyet vericidir. Türk Sağlık-Sen Kayseri Üniversite Şubesi, Erciyes Üniversitesi yönetimi ve Halk Bankası böyle bir anlaşma ile örnek olmuşlardır. Sendika olarak, yetkili olduğumuz tüm kurumlarda çalışanları memnun edecek promosyon anlaşmaları için var gücümüzle çaba sarf ediyoruz." diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Memuru sevindirecek piyango gibi promosyon! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro