eposta yazdır zoom+ zoom-

Koruma memuru talepleri Emniyet'i kilitledi!

Koruma memuru talepleri Emniyet'i kilitledi!

Koruma memuru olmak isteyen adayların yoğun başvuru üzerine kilitlenen Emniyet Genel Müdürlüğü resmi sitesinden bir açıklama yaparak koruma memuru alımları için bilgi verdi...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-05-2013 10:03 - Güncelleme: 07-01-2016 19:10

İçişleri Bakanı Bakanı Muammer Güler'in, üniversite ve statlarda görevlendirilmek üzere 10 bin “koruma memuru” alınacağını açıklaması ortalığı karıştırdı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre binlerce kişi bulundukları il, ilçe emniyet müdürlükleri ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne telefon, faks ve bizzat başvurdu.

Yoğun başvuru üzerine Emniyet Genel Müdürlüğü resmi sitesinde yapılan açıklamada, şöyle denildi:

“Koruma Memuru alınması projesi ile ilgili gelen yoğun sorular, talepler ve bazı basın yayın kuruluşlarında yer alan haberler nedeniyle açıklama yapılmasına gerek duyulmuştur. Koruma memuru projesi kapsamındaki kanun çalışmaları devam etmektedir. Bu aşamada, herhangi bir personel alımı söz konusu değildir.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Koruma memuru talepleri Emniyet'i kilitledi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro