eposta yazdır zoom+ zoom-

Jandarma sözleşmeli personel alacak

Jandarma sözleşmeli personel alacak

Jandarma Genel Komutanlığı, sözleşmeli subay ve sözleşmeli kadın astsubay alacak. Adaylar başvurularını 3 Mart'a kadar komutanlığın internet sitesinden yapabilecek.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 04-02-2014 15:30 - Güncelleme: 07-01-2016 23:31

Komutanlığın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Jandarma Genel Komutanlığının sözleşmeli subay ihtiyacını karşılamak amacıyla fakülte ve yüksekokul mezunlarından sınavla jandarma, muhabere, istihkam, bakım, ikmal, personel ve maliye sınıflarında personel alınacak. Adaylar başvurularını 3 Mart'a kadar komutanlığın internet sitesinden yapabilecek.

Jandarma Genel Komutanlığının sözleşmeli kadın astsubay ihtiyacını karşılamak için de personel alımı gerçekleştirilecek.

Lise ve dengi okul mezunu adayların sözleşmeli kadın astsubaylığa başvuruları kabul edilmeyecek. Adayların en az 164 santimetre boyunda olmaları gerekiyor. Aranan şartlar arasında adayların herhangi bir siyasi partiye üye olmaması, siyasi parti organları veya bağlı kuruluşlarında görev yapmamaları da yer alıyor. Sözleşmeli kadın astsubaylık için de başvurular 3 Mart'a kadar yapılabilecek.

Başvuru koşullarına ilişkin detaylı bilgilere Jandarma Genel Komutanlığının internet sitesinde yer verildi. Öte yandan sözleşmeli uzman erbaş başvurularının ise 7 Şubat'a kadar uzatıldığı bildirildi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Jandarma sözleşmeli personel alacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • müzeyyen 13 Şubat 2014 22:31 subaylık için bayan alımı yok mu, sadece astsubaylığa mı bayan alınacak?

    CEVAP YAZ 0 0

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro