eposta yazdır zoom+ zoom-

İzmir'de andımız krizi! Öğrenciler okumak istedi ama...

İzmir'de andımız krizi! Öğrenciler okumak istedi ama...

İZMİR’in Karşıyaka İlçesi’nde, öğretim yılı başlangıcının ilk haftasında öğrencilere yönelik verilen eğitime tepki için andımızın okunması istendi. Okul Müdürü Rahmi Önder Karamustafaoğlu da bu duruma tepki gösterdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-09-2016 15:56 - Güncelleme: 26-09-2016 15:56

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu’nda, çocuklar törenden sonra tepkilerini göstermek için andımızı okumak istedi.

Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu’nda, ilk bir haftada verilen eğitimden memnun olmayan bazı velilerin isteği üzerine, çocuklar bayrak töreninden sonra andımızı okumak istedi. Ancak öğrencilerin bu girişimine tepki gösteren Okul Müdürü Rahmi Önder Karamustafaoğlu, "Kendinize gelin. Talimat almadan ne yapıyorsunuz. Talimat mı aldın? Dingonun ahırı mı burası? Devletin kurumunun işleyişini kimse bozamaz" dedi. Bu sırada okul bahçesinin dışında bekleyen velilerin ise yaşananlara sessiz kaldıkları gözlendi. Bazı veliler de, Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullara gönderdiği 15 Temmuz darbe girişimi olaylarının videolarının izletildiğini, bunun da çocuklarının psikolojilerini etkilediğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İzmir'de andımız krizi! Öğrenciler okumak istedi ama... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro