eposta yazdır zoom+ zoom-

Gazeteoku iOS ve android uygulamasını indirdiniz mi?

Gazeteoku iOS ve android uygulamasını indirdiniz mi?

Gazete manşetlerini ve tüm köşe yazarlarına gazeteoku iOS ve android uygulamasından ulaşabilirsiniz. Gazeteokuda android ve iOS uygulamasında favori yazarlarını belirleyip haberleri de takip edebiliyorsunuz.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 06-06-2018 16:55 - Güncelleme: 06-06-2018 16:55

Gazeteoku.com sitesi yenilediği android ve iOS uygulamalarında kullanıcı dostu olmayı hedefledi. Gazetelerin manşetlerine ve tüm köşe yazarlarına bu uygulama ile ulaşabileceksiniz. Gazeteoku android ve iOS uygulamasını okurlarımız kişiselleştirebiliyorlar da... Beğendikleri yazarları favorilere ekleyip uygulamada yayın akışını kendileri belirlemiş oluyorlar.

Gazeteoku android ve iOS uygulamasında Hürriyet, Sabah, Milliyet, Akşam, Sözcü, Cumhuriyet, Vatan, Milli Gazete, Yeni Şafak, Star, Fanatik, Fotomaç, AMK, Aydınlık sitelerinin tüm köşe yazarları yer alıyor.

Gazeteoku android ve iOS uygulamalarını şimdi cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Yılmaz Özdil'den Fatih Altaylı'ya, Abdülkadir Selvi'den Ahmet Hakan'a, Ersoy Dede'den Mehmet Acet'e, Mete Yarar'dan Soner Yalçın'a kadar tüm köşe yazarlarına tek bir uygulama ile ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Gazeteoku iOS ve android uygulamasını indirdiniz mi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro