eposta yazdır zoom+ zoom-

Emeklilikte yaşa takılanlar ölüm orucunda!

Emeklilikte yaşa takılanlar ölüm orucunda!

Son günlerin en hararetli konularının başında gelen ve yaklaşık 5 milyon vatandaşı mağdur eden emeklilikte yaşa sorunu yeni bir boyut kazandı. Emeklilikte yaşa takılanlar ölüm orucu başlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-05-2013 14:20 - Güncelleme: 06-01-2016 10:51

 Emeklilikte yaşa takılanlardan Hasan Sağlam yaptığı açıklama ile açlık grevi başlattığını ilan etti. Hasan Sağlam'ın yaptığı açıklama şu şekilde:

 "Seygili Eyt Kardeşlerim Herkesin Uyumasını Bekledim 14 Haziranda Açlık Grevi Yapacagımı Söylemiştim Gördüğüm Lüzum Üzerine Bu Dakkadan İtibaren Açlık Grevime Evimde Başlamış Bulunmaktayım, Kapıma Gelen 112 Ve Polise Kapımı Açmayacagımı, Tamamen Kendi Hür İrademle Aldığım Karar Olduğunu, Sadece Bana Destek Olacak Arkadaşım Olursa Kapı Açılacaktır Destek İçin Gelecek Eyt Li Olursa : Ev Adresim Beyazşehir Mah. Osman Özcan Caddesi, Akevler B Blok No:3-44 Kocasinan/ Kayseri Tlf Numaram 05442887893 Oğlum Rıdvan Sağlam Tlf No: 05075699653( Oğlum Saat 15:00 A Kadar Tlf Bakamaz Öğrenci) Bu Arada Beni Tanımadan Provakatör Diyen Kardeşlerimede Hakkımı Helal Ediyorum, Grup Yönetiminden Ve Diger Bütün Gruplardan Allah Razı Olsun, Hakkımızı Almadan Ölüm Döşeğimden Kalkmayacagıma Hepinize Söz Veriyorum, Olaki Hakka Kavuşmak Varsada Hepinizden Helallik İstiyorum, Ani Karar Vermemdeki En Büyük Sebep Bakan Faruk Çelik İn Atv De Yaptığı Konuşmadır, Ölüm Orucumdan Tv De Müjdeyi Almadan Vaz Gecmeyecegim, Bu Dava Hepimizin Ben Kendi Adıma Üzerime Bir Misyon Yükledim Görevime Başladım, Bundan Sonrası Hükümete, Medyaya, Polise Veya Her Kime Duyurulacaksa Size Düşüyor, Bu Yazımın Diğer Gruplardada Paylaşılmasını Rica Ediyorum, Evet Eyt Li Kardeşlerim Hakkım Varsa Helal Olsun Şimdiye Kadar Kimi Kırdımsa Haklarını Helal Etsinler Hoşçakalın"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Emeklilikte yaşa takılanlar ölüm orucunda! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • mustafa ocaklı 29 Haziran 2013 23:41 hasan kardeşim hepimiz senin ile yiz. sen bizlerin sesi oldun. allah senden razı olsun kardeşim. umarım hepimizin çabaları bir yerde sonuç verir ve yetkililer ellerini vicdanlarına koyar ve bu kadar mazlumun ahını değil duasını alırlar. yoksa yemin ettik ben ailemden oy alamazlar.

    CEVAP YAZ 0 0

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro