eposta yazdır zoom+ zoom-

Dershane öğretmenleri başvuru süresinde flaş değişiklik

Dershane öğretmenleri başvuru süresinde flaş değişiklik

Dershane öğretmenlerinin atama başvuru süreci başladı. MEB tarafından açıklanan son dakika bilgisine göre dershane öğretmenlerinin başvuru süresi uzatıldı. Başvurular hangi gün sonra eriyor? İşte detaylar...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-09-2016 12:42 - Güncelleme: 09-09-2016 12:42

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde eğitim personeli olarak görev yapanlar arasından atanacak 5 bin sözleşmeli öğretmen için atama başvuru takvimi açıklandı. Takvimde son dakika değişiklik oldu. Detaylar memurhaber.com'da.

MEB tarafından, 674 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname'de (KHK) yer verilen dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde görev yapan eğitim personelinin sözleşmeli öğretmen pozisyonlarına atanabilmesine ilişkin başvuru iş ve işlemlerine ilişkin duyuru, bakanlığın internet sitesinden yayınlandı.

...

İŞTE MEB TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Dershaneler İle Öğrenci Etüt Eğitim Merkezlerinde Görev Yapan Eğitim Personelinin Sözleşmeli Öğretmenlik İçin Başvuru İşlemlerindeki yoğun talep üzerine, adayların rahat başvuruda bulunabilmeleri amacıyla başvurular 21 Eylül 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Dershane öğretmenleri başvuru süresinde flaş değişiklik haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro