eposta yazdır zoom+ zoom-

Bakan Ağbal hazine arazilerini kullanan vatandaşlara müjdeyi verdi!

Bakan Ağbal hazine arazilerini kullanan vatandaşlara müjdeyi verdi!

Maliye Bakanı Naci Ağbal'dan hazineye ait tarım arazilerini satın almak isteyenleri sevindirecek bir haber geldi. Bakan Ağbal, hazine arazilerinin kullanıcısı olup da hazineye ait tarım arazilerini satın almak isteyen vatandaşlar için başvuru süresinin 7 Eylül'e kadar uzatıldığını duyurdu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-06-2018 10:07 - Güncelleme: 06-06-2018 10:07

Maliye Bakanı Naci Ağbal, "2B arazilerini doğrudan satın alma hakkı olup süresi içinde başvurmayanlara ve başvuru yapıp peşinatını veya taksitlerini yatırmadığı için hakkını kaybedenlere 30 Kasım'a kadar başvuru ve ödeme imkanı sunduk" dedi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın açıklamasından satırbaşları;

2B arazilerini doğrudan satın alma hakkı olup süresi içinde başvurmayanlara ve başvuru yapıp peşinatını veya taksitlerini yatırmadığı için hakkını kaybedenlere 30 Kasım'a kadar başvuru ve ödeme imkanı sunduk.

Kullanıcısı olup da Hazineye ait tarım arazilerini satın almak isteyen ancak süresi içinde başvuramayanlara 7 Eylül'e kadar başvuru yapma, peşinatını veya taksitlerini zamanında yatıramayanlara da 30 Kasım'a kadar ödeme imkanı getirdik.

İstanbul'un Sultanbeyli ilçesindeki 40 yıllık sorunu çözüme kavuşturduk. Belediyeye devredilen taşınmazlar, 200 bin civarındaki fiili kullanıcısına uygun bedelle satılacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Bakan Ağbal hazine arazilerini kullanan vatandaşlara müjdeyi verdi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro