eposta yazdır zoom+ zoom-

AÖF'ten müjdeli haber

AÖF'ten müjdeli haber

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü'nde 15 öğrenci çalıştıracağını açıkladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 29-02-2016 11:30 - Güncelleme: 29-02-2016 11:30

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), Yükseköğretim kurumlarında kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılabilmesine ilişkin usul ve esaslar çerçevesinde yabancı diller yüksekokulu müdürlüğünde haftalık 15 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam 15 ( On beş ) kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılacağıını açıkladı.

İşe başvuru koşulları şöyle:

Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak, Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak, Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, Normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak, Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak.

 İstenen Belgeler:

Başvuru formu, internet sayfasında bulunmaktadır.
Öğrenci belgesi, Eğitim-öğretim süresini gösterir şekilde olacak.
Ders programı, Özgeçmiş, 1 adet fotoğraf.Başvuru yeri: Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü.
Son başvuru tarihi : 15 Mart 2016

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AÖF'ten müjdeli haber haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2020 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro