eposta yazdır zoom+ zoom-

AÖF kayıt tarihi ne zaman sona eriyor?

AÖF kayıt tarihi ne zaman sona eriyor?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıt tarihi ne zaman sona eriyor? AÖF kayıtları için son gün ne zaman? İşte AÖF kayıt süreleri ile ilgili detaylar memurhaber.com'da.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-08-2014 12:12 - Güncelleme: 07-01-2016 19:00

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi () kayıt tarihi ne zaman sona eriyor? AÖF kayıtları için son gün ne zaman? İşte AÖF kayıt süreleri ile ilgili detaylar memurhaber.com'da.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ 2014-2015 ÖĞRETİM YILI İNTERNET BAŞVURU VE KAYIT DUYURUSU

Bu duyuru 2014 Öğrenci, Seçme ve Yerleştirme Sistemi () ile yerleştirilip kayıt yaptıracak adayların, Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı (AYÖS) ile kayıt hakkı kazananların ve Af Kapsamında Başvurup Başvurusu kabul edile n adayların (6353 sayılı Kanun) İnternet başvuru ve kayıt işlemlerini kapsamaktadır.

İnternetten Başvuru İşlemleri: 1 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayıp,

12 Eylül 2014 Cuma günü saat 17.00'de sona erecektir. İnternetten Başvuru Adresi:http://kayit.anadolu.edu.tr

İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

12 Eylül 2014 tarihinden sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması vb. nedenlerle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmaya caktır.

Adaylar, İnternet başvuru işlemi sonunda oluşturacakları İnternet Başvuru Belgesinin yazıcı dökümünü alarak, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2014-2015 Öğretim Yılı ÖSYS Yeni Kayıt, Af Kapsamında Kayıt (6353 Sayılı Kanun), Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı (AYÖS) İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu'nda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak Vakıfbank'a ödemelerini yaptıktan sonra illerdeki AÖF bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptıracaklardır.

İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu, Kılavuzu ile Ölçme ve Değerlendirme Kılavuzuna http://ogrenci.anadolu.edu.tradresinden ya da http://kayit.anadolu.edu.trİnternet başvuru sitesinden ulaşılabilir.

Kayıt işlemleri; 1 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayıp,

10 Eylül 2014 Çarşamba günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

11, 12 Eylül 2014 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

6 Eylül 201 4 Cumartesi günü AÖF büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Adaylar, 1-10 Eylül 2014 tarihleri arasında illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştireceklerdir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 11, 12 Eylül 2014 tarihlerinde bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilirler. 12 Eylül 2014 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kay ıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır.

Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz ve belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar Fakülteye kayıt hakkını kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler. Posta ile kayıt yapılmaz.

İnternet Başvuru ve Kayıt ile ilgili resmi çağrı bu ilanla yapılmaktadır.

İLETİŞİM

Çağrı Merkezi: 444 10 26

e-Posta: aofbilgi@anadolu.edu.tr

AÖF Büro Adresleri : www.anadolu.edu.tr/tr/acikogretim-sistemi

İLGİLİLERE DUYURULUR

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AÖF kayıt tarihi ne zaman sona eriyor? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2020 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro