eposta yazdır zoom+ zoom-

AÖF ikinci üniversite kayıtları flaş değişiklik

AÖF ikinci üniversite kayıtları flaş değişiklik

AÖF 2016 üniversite kayıtlarıyla ilgili son dakika açıklama yapıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi sınavsız ikinci üniversite kayıtlarının uzatıldığı bildirildi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-09-2016 00:00 - Güncelleme: 14-09-2016 00:00

İkinci üniversiteyi sınavsız okumak isteyenleri kaydolduğu AÖF 2016 sonbahar döneminde flaş değişikliğe gidildi.

9 Eylül Cuma günü sona eren kayıtların 21 Eylül'e kadar uzatıldığını belirtti. Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir lisans ya da önlisans programından mezun olanların veya okuyan öğrencilerin tercih ettiği ikinci üniversite fırsatıyla alakalı açıklamalarda bulunan yetkililer, bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrenci adaylarına kayıt için son günü beklememeleri uyarısını yineledi.

KAYIT İŞLEMLERİ AÖF'NİN SİTESİNDEN YAPILIYOR

Adayların, "http://aof.anadolu.edu.tr" adresinden Türkiye Programları bağlantısı "İkinci Üniversite" linkine tıklayarak internet başvurularını gerçekleştirecekleri, daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak, banka ödemesini yaptıktan sonra AÖF bürolarından kayıt işlemlerini tamamlayacakları da bildirildi.

Öte yandan, yoğun talep nedeniyle kayıt tarihinin uzatıldığı da ifade edilirken, ikinci üniversite hakkında detaylı bilgi için "http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr" web sitesinin ziyaret edilebileceği belirtildi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN AÖF ikinci üniversite kayıtları flaş değişiklik haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro