yandex izleme resmi
0
Anasayfa » Çalışma Hayatı » Akademik zam son durum- akademisyenlere zam var mı 18/02/2014

Akademik zam son durum- akademisyenlere zam var mı 18/02/2014

Akademik zam son durum- akademisyenlere zam var mı 18/02/2014
Akademik zam son durum- akademisyenlere zam var mı 18/02/2014. Akademik zam gelecek mi? Akademik personellere zam gelecek mi? Akademik zam son durum. Akademik zam son dakika.
editor@internethaber.com Haberleri
Eklenme Tarihi: 18-02-2014 10:02:00 | Güncelleme: 27-11-2015 12:49:55

MEMURLAR- Akademik zam son durum- akademisyenlere zam var mı 18/02/2014. Akademik zam gelecek mi? Akademik personellere zam gelecek mi? Akademik zam son durum. Akademik zam son dakika.

Akademisyenlerle ilgili tüm haberler BURADA!

 

Kadro isteyen 4C'liler, memurluk bekleyen üniversite mezunu işçiler, intibak umudundaki emekliler, Bağ-Kur ve Genel Sağlık Sigortası borçluları, zam isteyen akademik personel, atanamayan iş ve meslek danışmanları ile taşeron işçileri gibi milyonlarca vatandaşın beklediği çalışma hayatı ve sosyal güvenlikle ilgili tasarı Başbakanlık'a gönderildi.

 

MİLYONLARCA ÇALIŞAN BU TASARIYA KİLİTLENDİ!

Konuyla ilgili açıklama yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Son bir değerlendirme Başbakanlık'ta tekrar yapılacak" dedi. Çelik, şöyle devam etti: "Ondan sonra Genel Kurul'a, komisyonlara gelir ama Meclis takvimi çerçevesinde muhalefet partileri ile uzlaşma olursa ki onu da deneyeceğiz. Kısa süre içinde netice alma imkanı olursa, seçimden önce olur. Uzlaşı olur ise 1-2 saatlik iştir." İçerikle ilgili bir şey söylemeyi doğru bulmadığını belirten Çelik, şunları kaydetti: "Meclis'e sevk edildiği andaki tablo doğru olandır. Biz vatandaşlarımızın, tüm kesimlerimizin sorunlarını biliyoruz, peyderpey de onların çözümü konusunda yasal düzenlemeleri getiriyoruz. Kesinleşmesi Bakanlar Kurulu'ndan, Meclis'e sevkiyle ancak konuşabileceğimiz konulardır. Bakanlık olarak sosyal tarafların görüşlerini bir araya getirerek yaptığımız çalışmanın, Bakanlar Kurulu'nda karşılık bulması halinde net şeyler söylemek daha doğru olur."


YORUM YAZIN Akademik zam son durum- akademisyenlere zam var mı 18/02/2014 Haberine yorum yapın
Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve Soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 0 YORUM