yandex izleme resmi

 •  

  DOLAR
  2,1355
  -0,70 %

 •  

  EURO
  2,9505
  -0,87 %

 •  

  ALTIN
  591,62
  -0,55 %

2013-İş Güvenliği ve Uzmanlığı sınav soru ve cevapları

2013-İş Güvenliği ve Uzmanlığı sınav soru ve cevapları
Memurhaber.com - 18 Ağustos 2013 Tarihli ÇSGB İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı yayımlandı.

18 Ağustos 2013 Tarihli ÇSGB İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı, Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı yayımlandı.

2013 ÇSGB soru ve cevapları için TIKLAYIN

Haberi Yazdır Haberi Yazdır

Yorumlar

Yapılan Yorumlar

8 Yorum
 • okt

  25 Nisan 2014, Cuma

  c sınıfı iş güvenliği uzm. B kitapçığı 11 ve 86. sorular hatalı
 • salih

  25 Nisan 2014, Cuma

  Bana göre geçmiş yıllarda olduğu gibi 2 - 3 yanlış soru üzerinde duracaklar ve konuyu kapatacaklar. Çünkü şimdiye kadar soru iptali olmamış bir sınav yapmışlar mı? Bundan sonra da yine bu tür sınav yapmaya devam edecekler...
 • ekrem

  25 Nisan 2014, Cuma

  Bu zamana kadar çok sınava girdim fakat bu kadar kötü hazırlanan bir sınav görmedim.Uzman kişilerin soruları incelediğinde (internet sitelerindeki paylaşımlardan da görrülebiliyor.)çok hatalı soru olduğu görülecektir. Bu tip hatalı soruların en büyük zararı bence konsantrasyon bozukluğu oluşturmalarıdır. Sınav bu tip sorular dikkatimi dağıttı ve stres yapmama neden oldular.Merak ettiğim bu kadar kişi para ve zaman harcadı kim hakların ı savunacak.
 • chemist

  25 Nisan 2014, Cuma

  arkadaşlar sınav gerçekten kötüydü. umarım itirazlar dikkatte alınır ve hakkımız yenmez . geçen sınavdada çok iptal olması gereken soru vardı ve itirazlar yapıldı ama sadece 5 tanesi iptal oldu.bu sefer ne düşünüyorsunuz sizce kaç tane iptal olur ve nezaman açıklanır?
 • gülşah

  25 Nisan 2014, Cuma

  Ben ve sınava giren birçok arkadaşım ters köşe olduk.Çok ihtiyaç var, kolay sorular gelecek dendi dendi fakat kayda değer zorlukta bir sınav oldu.iptal edilmesi gereken çok soru var bence.Bir kere hukuk kuralları sorusu kesin yanlış.çünkü sadece insan değil tanımlara bakılırsa nadiren de olsa hukuk tabiat olaylarıyla da ilgileniyor.Risk değerlendirme ekibinde bulunması zorunlu olmayan soru da yanlış.Çünkü destek elemanı da olmasa olur.Elle kaldırmada yükün işverence belirtilmesi de zorunlu.Bu 3 soru gibi bence iptali gerekli bir sürü soru var.
 • Mehmet Polat

  25 Nisan 2014, Cuma

  Bu soruları hazırlayanlar İSG kültüründen yoksun olduğu belli. Ancak bu kadar saçma soru sorulabilir. En temel konular Fiziksel, kimyasal risk etmenleri, yapı, iş ekipmanları...Hele Basınçlı kaplardan 1 soru geldi. Yahu bu soruyu hazırlayanların ülkeden haberi yok. Basınçlı kap iş kazaları çok yüksek. Ekranlı araçlardan 7 soru geldi. Yahu şimdiye kadar 1 soru soruyordunuz. Velhasıl İSG Uzman adayları ile dalga geçiyorlar...
 • metpiero

  25 Nisan 2014, Cuma

  baska hatalı soru tespit eden varmı arkadaslar..
 • metpiero

  25 Nisan 2014, Cuma

  B kitapçığı 95. soru da 4 boşluk olmasına rağmen cevap şıklarında 3 bilgi bulunuyor, soru da hata var ...

Üye Olmadan da Yorum Yapabilirsiniz!

	Array
(
  [comment_token] => 5359f1c6edc58
  [anonym_comment_status] => 1
)


Diğer Siteler
	Array
(
  [comment_token] => 5359f1c6edc58
  [anonym_comment_status] => 1
)