13 Aralık Perşembe günü hangi illerde okullar tatil

Kar yağışının bazı illerde etkisini arttırmasıyla herkes 13 Aralık yani bugün hangi illerde okullar tatil sorusunu sormaya başladı. Çorum, Kahramanmaraş ve Van'da okullar tatil mi? Ankara'da da okulların tatil edildiği iddia edildi ancak açıklama geldi.

13 Aralık Perşembe günü hangi illerde okullar tatil

Kar yağışının etkisini arttırmasıyla birçok öğrenci ve veli 'Kar tatili olacak mı? 13 Aralık hangi il ve ilçelerde okullar tatil?' sorularına yanıt arıyor. Çorum, Kahramanmaraş ve Van'da okullar tatil mi? Gece yarısında etkisini arttırmasının ardından şu ana kadar Çorum'da il genelinde, Van ve Kahramanmaraş'ta ise iki ilçede okulların tatil edildiği öğrenildi. Öte yandan 'Ankara'da okullar tatil' iddiası ise Valilik tarafından yalanlandı.

13 Aralık Perşembe günü hangi illerde okullar tatil

13 Aralık hangi il ve ilçelerde okullar tatil? Kar yağışının etkisini arttırmasının ardından birçok öğrenci ve veli bu soruya yanıt arayarak, Valilikler ve MEB'den gelecek 'kar tatili' müjdesini bekliyor. Özellikle gece saatlerinde yağışın etkili olmasının ardından peş peşe 'okullar tatil' haberi gelmeye başladı.

13 Aralık Perşembe günü hangi illerde okullar tatil

ÇORUM'DA OKULLAR TATİL: Çorum'da gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, "Yoğun kar yağışı sebebiyle Çorum merkez ilçemizde temel ve orta öğretim okullarımızda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir... Ayrıca, merkez İlçede görev yapan engelli ve hamile kamu personellerimiz de bir gün süreyle idari izinli sayılacaklardır"

13 Aralık Perşembe günü hangi illerde okullar tatil

VAN'DA İKİ İLÇEDE OKULLAR TATİL: Van'ın Başkale ve Bahçesaray ilçelerinde okullar tatil edildi.Kentte etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Kar yağışı nedeniyle Başkale ilçesinde bulunan tüm okullar bugün için tatil edildi. Bahçesaray'da ise taşımalı eğitim hizmeti verilen bazı mahallelerde okullar tatil edildi.

MEMUR HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro